Про автоцентр

Автосервісний центр «Дніпропетровськ-АВТО», що входить до складу Української Автомобільної Корпорації, за свою тривалу історію, пройшов шлях від звичайної СТО до дилерського центру, де клієнт може отримати повний спектр послуг, що пов’язані з автомобілями. Придбати автомобіль, пройти тест-драйв, оформити кредит, регламентний технічний огляд або ж складний ремонт – це все «Дніпропетровськ-АВТО»!

 

ДНІПРОПЕТРОВСЬК-АВТО ЗАРАЗ – ЦЕ:
ОФІЦІЙНИЙ ДИЛЕР MERCEDES-BENZ:

Автосервісний центр «Дніпропетровськ-АВТО» має честь офіційно представляти автомобілі преміального німецького бренду. Рівень якості нашої роботи відповідає усім вимогам, які висуває автовиробник до своїх партнерів: шоурум з актуальним модельним рядом, тест-драйв найактуальніших новинок, і звісно ж, можливість сконфігурувати автомобіль, що пасуватиме саме Вам.

НОВІ АВТОМОБІЛІ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК:

Ви потребуєте автомобіль, який буде, з одного боку, повністю відповідати Вашим уявленням про ідеальний автомобіль, а з іншого боку, він має бути доступним? Автосервісний центр «Дніпропетровськ-АВТО» завжди має, що Вам запропонувати. Вибір дійсно величезний: KIA, Chery, JETOUR, і повірте, наші консультанти зроблять все, і трошечки більше, щоб Ви сіли за кермо власного автомобіля.

ЯКІСНИЙ СЕРВІС:

Автосервісний центр «Дніпропетровськ-АВТО» наразі є одним з найкрупніших та найдосвідченіших центрів, де Ви можете отримати весь спектр послуг, що стосуються обслуговування автомобіля. Все, від регламентного технічного огляду та діагностики, до гарантійного ремонту і відновлення кузову після ДТП.

НЕЗАЛЕЖНО ВІД МІСТА, НЕЗМІННА ЯКІСТЬ:

Для Вашої зручності, а також для того, щоб Ваш автомобіль міг отримати незмінно високий рівень якості сервісного обслуговування, незалежно від місця, куди Ви звернетесь: Дніпро, Кривий Ріг чи Павлоград – якість, кваліфікований підхід наших досвідчених фахівців, а також високій рівень оснащення наших автосервісних центрів – незмінні. І звісно ж, гарантія на виконані роботи.

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ:

Надійність роботи Вашого автомобіля можуть гарантувати не лише регулярні відвідини автосервісного центру з метою пройти регламентне технічне обслуговування та фахівці, які знають що і як ремонтувати. Тільки оригінальні запасні частини, що використовуються під час обслуговування Вашого автомобіля можуть гарантувати, як безвідмовну роботу, так і безпеку – Вашу та Ваших супутників. Автосервісний центр «Дніпропетровськ-АВТО» та його філії завжди мають в розпорядженні склад оригінальних та сертифікованих автовиробниками запасних частин, а за потреби, оперативно буде здійснена доставка.