Про автоцентр

Публічне акціонерне товариство "Дніпропетровськ-Авто" було засноване на базі державного підприємства "Автосервіс", організованого в 1970 році.

 

Сьогодні ПАТ "Дніпропетровськ-Авто" є провідним українським підприємством в інфраструктурі автосервісу автомобілів.
У його структуру входять 5 станцій технічного обслуговування в Дніпропетровській області, з яких дві знаходяться в місті. Серед СТО, розміщених в регіоні, рівнем сервісу, асортиментом та якістю надаваних послуг відрізняються станції Павлограда, Нікополя та Дніпродзержинська. Це сучасні виробничі комплекси послуг, оснащені новим обладнанням, де створені всі умови для ефективної роботи.

Головним підприємством є "Дніпропетровськ-Авто", яке автолюбителі знають як СТО-4. Це підприємство одне з найбільших в Україні. Це так звана 50-постова станція. В Україні є тільки ще 2 аналогічні – в Києві та Харкові.

Напрямки діяльності ПАТ "Дніпропетровськ-Авто" – технічне обслуговування автомобілів, торгівля запасними частинами до них.

У 1998 році підприємство стало офіційним представництвом ЗОФ "АвтоЗАЗ-сервіс". В автосалонах можна придбати кращі автомобілі цієї компанії: ЗАЗ, Lanos, весь модельний ряд Chevrolet та ін.

ПАТ "Дніпропетровськ-Авто" входить в структуру Корпорації "УкрАВТО".

У 2005 році був відкритий салон вантажного транспорту. У ньому можна придбати автомобілі таких брендів як TATA, JAC, I-VAN.

У 2007 році був відкритий автосалон  автомобілів Chery.

У 2009 році компанія "Дніпропетровського-Авто" отримала статус офіційного представництва Фалькон-АВТО. В автосалонах "Дніпропетровськ-АВТО" представлений весь модельний ряд автомобілів КІА.
У комплексі з автосалонами, були створені і сервісних дільниць з обслуговування автомобілів ЗАЗ, Daewoo, Сhery, Chevrolet, KIA. Для них на правах лізингу було закуплено сучасне обладнання для високоточної діагностики, інструменти, підйомники фірми Hoffman.У разі необхідності будь-яка запчастина до них поставляється протягом тижня зі складів у Києві.
А у вересні 2010 року відбулося відкриття концептуально нового автосалону Mersedec-Benz і компанія Дніпропетровськ-АВТО стала офіційним представництвом цього легендарного бренду.